Contacteaza echipa noastra din

Contacteaza echipa noastra din judetul tau
Satu Mare Maramures Suceava Botosani Bihor Salaj Bistrita Cluj Mures Harghita Neamt Iasi Vaslui Bacau Arad Alba Iulia Sibiu Brasov Covasna Vrancea Hunedoara Timisoara Caras Severin Gorj Mehedinti Dolj Olt Valcea Arges Teleorman Dambovita Prahova Ilfov Ialomita Calarasi Buzau Braila Galati Tulcea Constanta Giurgiu Bucuresti
Sediu
  • Adresa: Calea Aradului, nr.1, Nădlac, Jud. Arad, cod poştal 315500
  • Telefon: 0257 474 447
  • Fax: 0257 474 437
  • Mobil: 0757 108 789
  • E-mail: office@suntech-romania.ro
  • Comenzi: comanda@suntech-romania.ro
Showroom Arad
  • Adresa: Str. Andrei Saguna, nr. 35
  • Telefon: 0257 228 115
  • E-mail: magazin@suntech-romania.ro
Avram Laura
  • Mobil: 0744 919 756
Administrator
Uram Andrei
  • Mobil: 0743 119 676
  • E-mail: andreiu@suntech-romania.ro
Department comercial
Director comercial
Liptak Romeo
  • Mobil: 0753 313 335
  • E-mail: liptak@suntech-romania.ro
Director produse de marca
Stanoi Florin
  • Mobil: 0747 299 209
  • E-mail: stanoi.florin@suntech-romania.ro
Reprezentant vanzari zona NV
Kratki Ioan
  • Mobil: 0751 048 485
  • E-mail: kratky@suntech-romania.ro
Suport comercial
Kresan Norbert
  • Mobil: 0747 066 998
  • E-mail: kresan@suntech-romania.ro
Unatinszki Milan Andrei
  • Mobil: 0753 058 659
  • E-mail: unatinszki.milan@suntech-romania.ro
Balint Gabriela
  • Mobil: 0757 108 789
  • E-mail: office@suntech-romania.ro
Department comenzi
  • Mobil: 0746 244 656
  • E-mail: comanda@suntech-romania.ro
Contabilitate
Luca Raluca
  • Mobil: 0753 058 641
  • E-mail: contabilitate@suntech-romania.ro
Facturare
  • Mobil: 0747 299 207
Facturare componete
Harazin Mia Mădălina
  • E-mail: componente@suntech-romania.ro
Facturare produse finite
Cotoraci Mariana
  • E-mail: produs.finit@suntech-romania.ro
Depozit
Laurovicz Stefan
  • Mobil: 0757 108 787
  • E-mail: depozit@suntech-romania.ro
Department reclamatii
Iuras Milan
  • Mobil: 0753 313 367
  • E-mail: reclamatii@suntech-romania.ro
Departament expeditie
Bosie Gheorghe
  • Mobil: 0757 108 788
  • E-mail: expeditie@suntech-romania.ro
Suntech producator in Romania
Majoritatea produselor Suntech sunt fabricate in Romania, sustinand dezvoltarea economiei.